Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul'un yeni gözdesi Arnavutköy, Çatalca ve Silivri'de arsa satış ve kiralama işlemleri için sizlere destek oluyoruz. Gün geçtikçe gelişen bu bölgede cazip yatırım olanakları sürekli olarak bulunmaktadır.

Tüm bu lokasyonların merkezi olarak ise özellikle Arnavutköy öne çıkmaktadır. Havalimanına yakın 3.köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu geçiş güzergahı üzerinde bulunan Arnavutköy'de arsa fiyatları son derece makul seviyelerde olup hem yatırımlık hem de iş için alınacan arsalar sizleri beklemektedir. Sizde bu projelere yakın arsa fırsatları için bizden destek alabilirsiniz.

3.Havalimanına ve 3.Boğaz Köprüsüne Yakın, Kanal İstanbul Manzaralı Geleceği Parlak ve Yatırımcısına Kazandıracak Araziler Sizleri Bekliyor.. Gelecek İçin Yatırım Yapmakta Geç Kalmayın..

(gayrimenkül dışında yatırım yaparak birikimlerini değerlendirmek isteyenler için ise ayrıca finansal yönetim planlaması yapılmaktadır)

MİSYON; Arnavutköy, Çatalca ve Silivri gayrimenkul sektöründe, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri sunarak hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktır.
VİZYON;  Gelişen sektör ihtiyaçlarını göze alarak arsa satış ve kiralama işlemlerinde müşteri bütçesine en uygun çözümleri sunabilmektir.